10 sierpnia 2017

538. GOOD FOOT PODOLOGY

Co tu ukrywać - uwielbiam testować kosmetyki. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Dziś porozmawiamy trochę o temacie stóp. Wiem, wiem. Podczas wakacji to dość drażliwy temat, ponieważ nasze stopy powinny być zadbane i piękne. Jeśli jesteście przed wymarzonymi wakacjami, albo po prostu chcecie, aby każdy element Waszego ciała był w doskonałym stanie - nawet stopy, koniecznie zapoznajcie się z serią Goot Foot Podology od Delia CosmeticsMoją uwagę od razu przyciągnęła maska do stóp wygładzająco-regenerująca. I chociaż nie w takiej kolejności powinno się używać tych produktów, to jednak własnie od niej zacznę. Zawiera olej sojowy i masło shea, które sprawiają, że stopy są gładkie, a skóra na nich miękka. Ten produkt zachwycił mnie dodatkowo tym, że w środku znajdują się skarpety, które ułatwiają stosowanie tej maski. Jeśli tylko będziecie mieli okazję - polecam wypróbować!


Seria, którą dziś prezentuję niedawno otrzymała nagrodę złotej Perły Rynku Kosmetycznego 2017.  Z pewnością miała na to wpływ kąpiel perełkowa z mocznikiem 45%, czyli najlepiej pachnący produkt z całej serii. To maleńkie kuleczki, zamknięte w plastikowym opakowaniu, które mają zapach delikatnych cytrusów. Taka kąpiel doskonale wpływa na zrogowaciały naskórek, więc to chyba najwyższy czas, żeby ją wypróbować? 


Jak pewnie zauważyliście na opakowaniach pojawiły się różne numery. To swego rodzaju instrukcja w jakiej kolejności używać tych produktów. Na każdym kosmetyku znajdziemy wykaz czego używać po kolei. To rewelacyjny pomysł!  W serii znajdziecie też peeling, ekspresowy żel do usuwania zrogowaceń i krem-piankę, który stosuję codziennie i naprawdę jest świetny!


Cieszę się, że mogłam zapoznać Was z nowościami przygotowanymi przez Delia Cosmetics tym bardziej, że w okresie letnim nasze stopy naprawdę potrzebują szczególnej pielęgnacji! Zapraszam Was na bloga, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat tych kosmetyków TUTAJ