POMÓŻ

Każdy z nas może pomóc innym za niewielkie pieniądze. Będą tutaj pokazywane akcje, w których nie trzeba dużego wkładu pieniężnego, by sprawić, żeby inni mogli żyć. Jeśli masz chwilę czasu i możesz pomóc - nie wahaj się!

________________________________________Zastanawiacie się kim jest ta piękność ze zdjęcia? To Nadia! Radosna, uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem do świata. I wiecie co? Możecie sprawić jej jeszcze więcej radości. W jaki sposób? Już wszystko wyjaśniam. 


Nadia potrzebuje Waszej pomocy, ponieważ jest chora. Wszystkie informacje znajdziecie w Niesamowitym Świecie Nadii >TUTAJ<. A ja powiem tylko, że dobro zawsze wraca. Więc bądźcie dobrymi ludźmi i wesprzyjcie naszą małą bohaterkę i jej rodziców. Dla całej rodziny to bardzo ważne! Z pewnością odwdzięczą się uśmiechem i dużym buziakiem!

Nasza Perełka jest podopieczną fundacji Złotowianka. Wszelkiego rodzaju darowizny możecie wpłacać na jej indywidualne konto:

25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

Fundacja Złotowianka
ul. Widokowa 1
77-400 Złotów
darowizna na rzecz NADIA ŚMIGAJ Ś/14

Przekazując darowiznę nie zapomnijcie o dopisku, który zaznaczyłam na czerwono. Bez tej informacji nie wspomożecie Nadii.

1% podatku możecie podarować w następujący sposób:
KRS 0000308316
Cel szczegółowy:
Nadia Śmigaj Ś/14

Wierzę w Was i Wasze dobre serduszka! 


Komentarze

Copyright © Patrycja Hoffmann