O MNIE

Nazywam się Patrycja Hoffmann, mam 27 lat. Ukończyłam filologię polską z tytułem magistra w Zielonej Górze. Bloguję od trzynastu lat, ale bloga ptysia.blogspot.com prowadzę od ponad dziewięciu.
Nie napiszę, że jestem ogromną miłośniczką mody, znawczynią wszystkich trendów. Ubieram się w to co lubię, a nie w to, co jest modne. Staram się dopracować szczegóły, jednak nadal daleko mi do perfekcji. Na szczęście ideały są nudne, dlatego też nie jestem idealna.

Lubię kosmetyki jak chyba każda kobieta, dlatego chcę się dzielić moimi odczuciami na ich temat. Sama często szukam w internecie opinii na różne tematy, więc chciałabym, żeby moje spostrzeżenia pomogły Wam w doborze kosmetyków.

 Nie jestem statystycznym Polakiem i czytam dla przyjemności (obowiązkowych lektur nie liczę) jedną, dwie książki miesięcznie. Czasami zwrócą one moją uwagę na tyle, że chcę się tym podzielić. Wtedy również klikam do Was, bo wierzę, że w gronie moich czytelników są osoby, które mają podobne zainteresowania.

Jak więc widzicie to nie jest blog modowy, kosmetyczny, ani recenzencki. Piszę o wszystkim co mi wpadnie do głowy, więc najtrafniejsze określenie to blog lifestylowy. Tej konwencji chciałabym się trzymać i pokazywać w tym miejscu.

Cieszy mnie, kiedy ktoś odwiedza mojego bloga, chwali, bądź konstruktywnie krytykuje. To pozwala mi zwrócić uwagę na błędy, które niestety jeszcze popełniam.

Kontakt:
patrycja.hoffmann@gmail.comZdjęcia na bloga wykonuję Nikonem D3100.

Komentarze

 1. Zawsze chętnie zaglądam ;) Też założyłam niedawno swojego bloga, trochę inna tematyka, ale dzielę się w nim swoją pasją ;) w wolnej chwili zapraszam ;) a co do książek to kiedyś czytałam masę , teraz rzadko, ale uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo Zielona Góra :) w końcu znalazłam osobę stąd

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo Zielona Góra ;) w końcu znalazłam osobę stąd

  OdpowiedzUsuń
 4. Mówisz, że czytasz? I to już jest na plus:) Pozdrawiam Adrian. Kudłate myśli o czwartej nad ranem...

  OdpowiedzUsuń
 5. That seems to be great products :)
  I'm following you now and I would be happy
  if you have the time and desire to follow my blog.
  https://katrinausdd.blogspot.com/

  LG Katrin

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

"W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować." Wchodząc na mojego bloga akceptujesz te zasady oraz Politykę Prywatności Google.

Copyright © Patrycja Hoffmann