O MNIE

Nazywam się Patrycja Hoffmann, mam 24 lata. Ukończyłam filologię polską z tytułem magistra w Zielonej Górze. Bloguję od dziesięciu lat, ale bloga ptysia.blogspot.com prowadzę od ponad sześciu.
Nie napiszę, że jestem ogromną miłośniczką mody, znawczynią wszystkich trendów. Ubieram się w to co lubię, a nie w to, co jest modne. Staram się dopracować szczegóły, jednak nadal daleko mi do perfekcji. Na szczęście ideały są nudne, dlatego też nie jestem idealna.

Lubię kosmetyki jak chyba każda kobieta, dlatego chcę się dzielić moimi odczuciami na ich temat. Sama często szukam w internecie opinii na różne tematy, więc chciałabym, żeby moje spostrzeżenia pomogły Wam w doborze kosmetyków.

 Nie jestem statystycznym Polakiem i czytam dla przyjemności (obowiązkowych lektur nie liczę) jedną, dwie książki miesięcznie. Czasami zwrócą one moją uwagę na tyle, że chcę się tym podzielić. Wtedy również klikam do Was, bo wierzę, że w gronie moich czytelników są osoby, które mają podobne zainteresowania.

Jak więc widzicie to nie jest blog modowy, kosmetyczny, ani recenzencki. Piszę o wszystkim co mi wpadnie do głowy, więc najtrafniejsze określenie to blog lifestylowy. Tej konwencji chciałabym się trzymać i pokazywać w tym miejscu.

Cieszy mnie, kiedy ktoś odwiedza mojego bloga, chwali, bądź konstruktywnie krytykuje. To pozwala mi zwrócić uwagę na błędy, które niestety jeszcze popełniam.

Kontakt:
patrycja.hoffmann@gmail.com

Zdjęcia na bloga wykonuję Nikonem D3100.

3 komentarze:

  1. Zawsze chętnie zaglądam ;) Też założyłam niedawno swojego bloga, trochę inna tematyka, ale dzielę się w nim swoją pasją ;) w wolnej chwili zapraszam ;) a co do książek to kiedyś czytałam masę , teraz rzadko, ale uwielbiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo Zielona Góra :) w końcu znalazłam osobę stąd

    OdpowiedzUsuń
  3. ooo Zielona Góra ;) w końcu znalazłam osobę stąd

    OdpowiedzUsuń